Linda Halimi ka zbuluar një kënd të shtëpisë së saj.

Linda Halimi ka publikuar një video më rrjete sociale, me të cilën zbuloi pak nga shtëpia e saj.

Këngëtarja me këtë video tregoi kuzhinën dhe një kënd tjetër, që përbëhej nga enterieri modern.

Për ndryshe, Linda Halimi dhe partneri i saj, Big D, muaj më parë u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan Kaimana.

Ajo po punon rreth rikthimit në skenën muzikore, pas një pauze për shkak të lindjes. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË