Ronela Hajati nuk i ka kursyer ‘gjembat’ për këngëtaret e estradës.

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ajo është e afërt me fansat e saj dhe u ka mundësuar t’i shtrojnë pyetje në Instagram.

Një nga pyetjet që j’u bënë këngëtares ishte ajo: E kam vënë re që çdo herë sjell hite të ndryshme nga të tjerët, çka të inspiron të bësh muzikë?

Përgjigja e këngëtares nuk do j’u pëlqej disa prej kolegeve ajo ia ktheu në këtë mënyrë: Nuk ta them se ma vjedhin inspirimin, shyqyr që e kam, e mbaj fshehur. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË