Sot ditë feste në familjen e Ramiz Lladrovcit.

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz LLadrovcit sot ka festuar ditlindjen e vajzës së tij.

Këtë e ka bërë të ditur vetë gruaja e LLadrovcit, duke uruar atë përmes rrjetit social, Facebook, duke uruar atë në mënyrën më të veçantë.

“Janë thënë fjalët më të bukura për vajza, por të kesh një vajzë të kompletuar si ti është bekim! Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Shemsija në “Facebook”.

Ndryshe, Kosovarja shihet në fotografi me dy prindërit e saj dhe me tufë lule në dorë.

MUND TË JU PËLQEJNË