E njohur për publikun si Xhbanja, njëherish aktorja më e pelqyer e serialit vendor “O sa mirë”.

Ariola Demiri është nga veriu i Shqipërisë, një zonë ku femrat njihen për fuqinë e tyre punëtore, por edhe për bukuri, shkruan “Kosovarja”.

Këto karakteristika të femrës, ajo i ka paraqitur edhe gjatë rolit të saj në serial.

Por, përveç këtyre, në jetën reale Arjola njihet si femër shumë atraktive, e cila shfaqet çdoherë me shumë sharm dhe elegancë.

Para pak kohësh është përfolur mjaftë shumë për jetën e saj private, derisa vet aktorja ka ndarë me publikun detaje të paditura deri atëherë.

Arjola është e ndarë nga bashkëshorti, për sië thotë ajo, tradhëtisë që ai i ka bërë.

Kurse bashkë kanë tre femijë.

Duke qenë se ajo është pjesë aktive e rrjeteve sociale, shpesh ndanë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

E së fundi në Instagram ajo ka shfaqur vajzën e saj Alessian.

Ato shihen të përqafuara, teksa Arjola e pyet se çfarë poze të marrin për të realizuar një foto së bashku.

Se a ka ngjarë Alessia nga nëna, vlerësojeni vet./Kosovarja/

Arjola Demiri

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 28 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË