Tash e dy-tri vjet Learta Jakupi hyri në botën e showbizit si reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Dasma e saj bëri bujë të madhe mediatike pasi ishte organizuar një aheng madhështor, shkruan “Kosovarja”.

Learta e fitoi zemrën e publikut duke ndjekur traditat shqiptare dhe duke respektuar ato në mënyrën më të mirë.

Ajo nuk e ka problem të vishet e rregullohet si nuset tjera, madje kjo gjë i pëlqen shumë.

Secili aktivitet i Leartes përcillet e komentohet nga publiku. Së fundi ajo është shfaqur shumë elegante dhe me stil, ndërkohë që ka prezantuar veturën e saj luksoze./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË