Justin Bieber, këngëtari i njohur, është martuar ditë më parë më Haileyn, në një ceremoni martese që u mbajt në Montage Plametto Blugg në Karolinën e Jugut.

Së fundi Justin publikoi një fotografi nga shtëpia e tij, ku shihet se ka një shtëpi mjaft të bukur.

Shtëpia e tij ka një çmim prej 8.5 milion dollarësh dhe gjendet në Beverly Hills, Kaliforni. Shtëpia ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo. Ekziston edhe një teatër në shtëpi, një bibliotekë e veshur me dru.

MUND TË JU PËLQEJNË