Një nga dasmat më të përfolura në mediat rozë, ishte ajo e Bleros dhe Afrona Dikës.

Dasëm kjo që zgjoi kurreshtjen e të gjithëve, duke nisur nga të pranishmit e deri tek dukja e qiftit, dhe organizimi që ata kishin bërë.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasëm madhështore, dhe një organizim të menduar deri në detaje.

Të ftuar në këtë dasëm ishin shumë fytyra publike të shoëbizit shqiptar, e në mesin e tyre edhe këngëtari Sinan Hoxha së bashku me bashkëshorten e tij Andrra Destani.

Pas dasmës, në një intervistë Blero ka treguar se Sinani, miku I tij, hodhi 1 mijë e ca euro. Blero gjithashtu kujtoi se gjatë dasmës së Sinanit ai kishte hedhur 1 mijë euro. Dhe me sa duket Sinani tani ia ka kthyer dhuratën Bleros, madje pak më të madhe.

‘Dhuratën e fundit ja ka bërë unë në dasmën e tij, Sinani e kaloi pak shifrën e 1 mijë eurove’ është shprehur Blero.

MUND TË JU PËLQEJNË