Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Lola Haradinaj është ndër femrat me më stil që njihet për elegancën dhe sharmin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Një femër që përmban virtyte të larta, gjithmonë në çdo kohë me pamje tërheqëse.

Ajo gjithmonë ka publikuar momente nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme Lolën mund ta shohim e veshur me një fustan të shkurtër dhe një model tejet interesant, teksa reklamon këmbët e saj të gjata.

Ky imazh i saj dëshmon më së miri stilin unik të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË