Lola Haradinaj tanimë ka kohë që është bërë një emër i njohur për publikun, kjo për shkak se është bashkëshortja e deputetit të AAK-së dhe ish komandantit të UÇK-së Daut Haradinajt.

Ajo cilësohet si një ndër grat më të bukura të deputetëve të Kosovës, ku e shpalos bukurinë e saj shpesh edhe në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Stili i saj klasik i përzier me modernen ka bërë që të jetë një shembull i mirë edhe për femrat tjera.

Madje, ajo se për çfarë komentohet më shumë është ky stil i veçantë i saj.

Lola siç duket është edhe e pasionuar pas fotografive, pasi që nuk heziton të sjellë fotografi të ndryshme profesionale.

Së fundi vjen si një lule mes livadhit, ngase me këtë bukuri nuk kemi se si ta krahasojmë më ndryshe./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË