Është nga aktoret më të pëlqyera të vendit. Emri i aktores  u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Fiona Gllavica është arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo kur ishte fëmijë.

MUND TË JU PËLQEJNË