Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme.

Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke përfituar të vizitojnë vende interesante.

Në Instastoryt e Enit, ato duken të dyja duke parë objekte të vjetra.

Ndër të tjera, Eni ka përfituar nga situata për t’a bërë paksa xheloze Gretën, për faktin se po pushon me mamanë.“Për inat të Gretës”, ka shkruar Eni Koçi.

 

MUND TË JU PËLQEJNË