Është këngëtare e njohur e cila i sjelli publikut këngë nga më të rallat e interpretime nga më të veçantat.

Është kjo Gili e cila që nga fillimi i karrierës së saj ka numëruar me qindra fansash rreth saj.

Është pëlqyer gjithmonë për atë që i ka sjellë publikut, duke mos përjashtuar asnjëherë pamjen e jashtme.

Gili, përveç hiteve, dueteve e videoklipeve, ka rrëmbyer gjithmonë zemrat e të gjithëve edhe me stilin dhe sharmin e saj.

Gjithnjë është parë stil më i dalluar dhe më i kërkuar tek ajo, duke lënë gjithmonë përshtypje me dukjet e saj.

Aq përshtypje sa ndonjëherë të ka ngjarë me një kukull barbi, sikur edhe në këtë fotografi që po duket ashtu. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË