Përtej konkurencës, këngëtaret tona kanë edhe miqësi të mirë me njëra-tjetren.

Shumë prejt tyre shihen bashkë duke u argëtuar dhe shkëmbyer komplimente për njëra tjetrën, shkruan “Kosovarja”.

Ka edhe prej atyre që nuk falsin mes vete, megjithëse dikur ishin shoqe shumë të mira. E disa të tjerë kanë raporte të mira me të gjithë.

Prej tyre dallohet këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Gili. Ajo deri më tani nuk ka pasur ndonjë skandal ose prishje të raporteve me kolegët e saj.

Prandaj e duan të gjithë dhe kanë respekt të veçantë për të. Së fundi ajo ka marrë komplimente të shumta nga koleget e saj të estradës.

Një fotografi me fustan madhështor që ndau në Instagram, Gili u komplimentua me fjalët më të mira nga Motrat Mustafa, Violeta Kajtazi e Vjollca Haxhiu.

Ja çfarë i thanë ato Gilit:

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË