Para gjashtë viteve, Ilir Shaqiri ka publikuar këngën “Garda e Kosovës”.

E kjo këngë e tij i është kushtuar Ushtrisë së Kosovës e cila sapo është votuar nga Kuvendi, shkruan lajmi.net.

Dhe tani meqë është formuar Ushtria, artisti, Korab Shaqiri ndau në Instagram një video teksa publikon këtë këngë të Ilirit.

“GARDA E KOSOVËS ??! #ushtriaekosovës #gardaekosovës#kosovoarmy #ksarmy #kosovo #ilirshaqiri⚔??? ?? ??”, shkruan ai.

MUND TË JU PËLQEJNË