Korab Jetishi është këngëtar që kërkohet më shë shumti në ahengjet familjare.

Ai trashëgoi talentin e babait dhe kështu arriti suksese të mëdha dhe fitoi simpatinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Korabi krahas karrierës ka krijuar një familje të mrekullueshme me bashkëshorten dhe dy vajzat e tyre.

E duke qenë në harmoni bashkë, edhe ata kanë festuar sot “Shën Valentinin”.

Për dallim prej të tjerëve çifti kanë preferuar një mënyrë tjetër për ta uruar njëri-tjetrin.

Një puthje ‘sakrificë’ mund të quhet kjo e tyrë që realizuan për këtë ditë.

Është bashkëshortja e Korabit ajo e cila e ka publikuar imazhin ku shihen duke u puthur para pasqyres.

Pozicioni i tyre dhe mënyra e puthjes mori vëmendje të madhe.

“My everyday valentine, love you forever”, ka shkruar ajo krahas imazhit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË