Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj i përfolur, Luka Sabbat, u panë duke vizituar galerinë e bardhë në Beverly Hills, California.

39-vjeçarja dhe aktori 20-vjeçar u fotografuan së bashku në vazhdën e thashethemeve se ata janë në lidhje, transmeton Klan Kosova.

‘Nuk ka asgjë serioze tani për tani’, ka thënë një burim për People.

Ndryshe, Kortney ka vetëm pak muaj që i ka dhënë fund lidhjes së saj, e shumë shpejt u pa pranë 20 vjeçarit, modeli Luka

MUND TË JU PËLQEJNË