Dafina Zeqiri është prej artisteve më të suksesshme shqiptare.

Ndonëse me një karrierë të gjatë, ajo ende është mjaft aktive dhe e kërkuar në tregun e muzikës.

Dafina përveç zërit, është edhe një femër e bukur dhe me stil.

Kështu erdhi edhe në një fotografi të postuar së fundi në Instagram teksa tregoj se ndodhet në Hanover të Gjermanisë.

Me shumë stil dhe unike, Dafina pozoj me në një veshje sportive sipër të cilës shkruan “Y-D”.

Ndërkohë, kujtojmë që “Vuj vuj vuj”, mban titullin kënga e saj e fundit e lansuar me videoklip.

MUND TË JU PËLQEJNË