Mbrëmë është mbajtur ceremonia e fejeses së Lule Mustafes me Albanin.

Çifti i ri janë fejuar me një ceremoni pompoze, shkruan “Kosovarja”.

Lulja, që njihet edhe si më e vogla ndër motrat Mustafa, e që prej vitesh merret me muzikë, thuajse asnjëherë më parë nuk ka folur pëe jetën private.

Lule Mustafa, nuk është shprehur thuajse asnjëherë rreth jetës personale dhe askush mes miqsh nuk ka ditur detaisht për këtë lidhje, shkruan “Kosovarja”.

Mbrëmë, kushdo që e ka parë vallëzimin e parë të Lules me Albanin, kanë bërë pyetjen: Lule ku e gjete këtë bukurosh?

 

MUND TË JU PËLQEJNË