Medina Kokollari ka arritur të jetë emër i përmendur në mediat rozë falë motrave Mustafa.

Pasi që ajo është kunata e tyre, po vazhdon të përcillet për levizjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Një nuse me stil dhe e veçantë, të gjitha këto i dëshmon në postimet e ndryshme që i bën në Instagram.

Në imazhin e fundit Medina shfaqet me një stil ndryshe, e thjeshtë dhe e bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË