Arbnora Ademaj mbrëmë ka marrë pjesë në ballon pranverore të Rtv 21.

Aty ku shumë fytyra publike zurën të takohen dhe të mbledhen në një ceremoni kaq të veçantë që tashmë e 21 vite organizohet, shkruan Kosovarja.

E, moderatorja e njohur Arbnora ndau disa momente të kësaj nate, ku edhe patëm mundësi ta shohim se si është dukur dhe është prezantuar.

Si gjithmonë edhe këtë herë ajo shkëlqeu ndër të gjithë mysafirët që ishin të pranishëm

Prezenca dhe sharmi i saj edhe njëherë dëshmuan se është e veçantë ashtu edhe siç po tregojnë këto fotografi të realizuara në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË