Dafina Zeqiri gjithmonë është shquar për stilin e saj unik.

Në një fotografi që ka postuar së fundi këngëtarja duket shumë ndryshe, duke filluar nga stili i flokëve të saj dhe grimin.

Duket shumë sensuale prej asaj siç mësuar ta shohim.

Me flokt e shkurtëra e të bardha, ka bërë të tërheq një numër të madhë të fansave.

“Jom kthy krejt me ti marrë”, ka shkruar tutje këngëtarja.

MUND TË JU PËLQEJNË