Çifti Learta Jakupi e Kushtrim Salihu janë mjaftë të njohur e të përfolur.

Dyshja u vunë në qendër të vëmendjes që kur u bënë bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Kushtrimi, djali i këngëtares Shyhrete Behluli u shndërrua në person publik falë jetës së tij private.

Kushtrimi dhe bashkëshortja e tij Learta thuajse përditë janë në media. Çdo foto e tyre menjëherë shndërrohet në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Nuk po mbetet prapa as djali i tyre, Matini. Po, kujt i ngjanë vogëlushi? Me sa duket ai është kopje e së ëmës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË