Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkumbin Ismaili ka publikuar këngën e tij më të re. Këngë kjo e titulluar “Vetëm ti”, e cila është e shoqëruar edhe me videoklip.

Teksa “Kjo zemër nuk është gurë” është projekti i fundit i këngëtarit, këngë kjo e cila ka mbledhur rreth 3 milionë klikime.

Ndryshe, këngëtari njihet për stilin e tij të veçant të këndimit, stil ky që pëlqehet shumë nga publiku dhe kështu ai ka arritur të mbledh ndjekës të shumtë./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË