Këngëtarja e njohur Nora Istrefi dhe muzikanti e së fundi këngëtari Robert Berisha, pas 13 vitesh lidhje, i kanë dhënë fund marrëdhënies së shumë komentuar, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga Roberti, që e bëri njoftimin për ndarje, Nora nuk e ka parë të udhës ta thotë ndonjë fjalë.

Pra, si gjithmonë edhe këtë herë Nora Istrefi po rri e qetë dhe pa dashur të bëjë zhurmë. Ajo po i qon përpara projektet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Gjithsesi, fansat po që janë ndjerë keq për ndarjen e dyshes, madje disa me të drejtë thonë: Norë, kujt ia lë në dorë gjithë këtë mashkull?

MUND TË JU PËLQEJNË