Është mjaftë e dashur për publikun dhe këngët e saj dëgjohen shumë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç zërit të mrekullueshëm që na sjellë përmes këngëve, Yllka Kuqi mahnitë gjithmonë me elegancën e saj.

Ajo vazhdon të jetë mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale, ku komplimentohet e çmohet shumë.

Zgjedhjet e saj për garderobë janë gjithnjë unike, e sidomos ato solemne.

Këtë herë Yllka sjellë fotografi në një fustan solemn në të cilin duket mjaftë bukur.

E përkrah bashkëshortit të saj, duket si princeshë.

Këto fotografi këngëtarja i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Një çift i mrekullueshëm, për t’u marrë lakmi./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË