Tetë motrat Mustafa janë fytyra të njohura në shoëbizin kosovar.

Përpos për vokalin dhe karrierën e gjatë në skenën muzikore, ato cilësohen edhe si femra me një stil të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Të gjitha në mënyrën e vet janë aktive në rrjete sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga jeta private.

Pasi që profesioni i detyron të udhëtojnë në vende të ndryshme, secila kohë pas kohe ndodhen jashtë Kosovës.

Është Kumrije Mustafa ajo e cila së fundmi është paraqitur nga Gjermania.

Me një veshje të komplikuar, duket sikur moti i ftohtë e ka detyruar këngëtaren të pozojë kështu. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË