Arta Nitaj, e njohur si “Xhesika” u bë e njohur për publikun shqiptar falë rolit të saj në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.

Roli i saj u pëlqye shumë, duke e kthyer kështu bukuroshen në personazhin më të përfolur.

Por, krahas kësaj ishte dhe jeta private ajo që bëri që Arta të përflitej aq shumë në mediat rozë, më saktë lidhja me djalin e presidentit Thaçi, edhe pse asnjëherë asnjëri nga ta nuk e pranoi hapur një gjë të tillë.

Dy ditë më parë bukuroshja festoi ditëlindjen e saj, e ku kohë pas kohe po publikon pamje nga ajo natë, ku u shfaq mahnitëse me një veshje me xixa.

MUND TË JU PËLQEJNË