Vala

Shumë nga moderatoret tona si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri shpesh herë veshjen e kanë më primare se gjithçka tjetër.

Ato kanë dëshirë të vishen sa më bukur, të vihen re sa më shumëë dhe të krijojnë përshtypjen e një imazhi të pakrahasuar, shkruan Kosovarja.

Kjo është arsyeja pse moderatorja e dashur, Blerona Zeqiri, vendoset në rangun e këtyre femrave të ekraneve që ndoshta shpesh lëjnë vend edhe për provokime e komentime nga më të papriturat.

Në secilin edicion të “1 kafe prej shpisë”, bëhet vërshim i lajmeve dhe prezantuese mjaft e zonja, kjo pasi që ajo gjithmonë ia del të jetë në krye të moderatoreve më me sharm dhe elegancë në prezantim.

Meqe ka një stil të pakrahasuar, të theksuar, shfaqet moderne dhe në formë, ne kemi zgjedhur 7 veshjet më të bukurat, dhe më uniket që ditët e fundit janë parë veshur nga ajo, e që padyshim mirë i rrinë të 7 ngjyrat.

Si po ua merr menja juve, është kështu apo jo? Vlerësojeni edhe ju. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË