Një nga humoristët më të komentuar dhe të parë në vendin tonë është edhe Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima.

Edhe ai si shumë artistë të tjerë është adhurues i rrjeteve sociale që shpesh me miqtë dhe fansat e tij ndanë imazhe të ndryshme si nga përditshmëria, ashtu edhe ironizuese e sarkastike.

Së fundmi Cima ka postuar një fotografi ku shihet pranë një tabeleje ku shkruhet emri i fshatit: Muçibabë.

Sigurisht kjo për t’u dukur qesharak, ashtu edhe siç e njohin publiku./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË