E bukur, elegante, me stil dhe shumë fine. Leonora Jakupit mund ti japim dhjetëra epitete dhe të gjitha i meriton, e këtë e ka dëshmuar vit pas viti, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja e skenës muzikore, po vjen me këngën e re me titull “Simpatia e shkollës” në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun.

Leonora Jakupi e mbanë mjaftë të “izoluar” jetën e saj private. Pak dihet përtej karrierës së saj të mbushur me hite, shkruan “Kosovarja”.

Ama, Leonora di të bëjë edhe punë shtëpie e të qet fli, por flinë e fundit e ka bërë në vitin 2015 për familjarët e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË