Lotina Haziri është vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo natyrisht se jeton një jetë luksoze dhe këtë jetë që ajo e bën shpesh e publikon në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, sapo ka publikuar një foto ku ka treguar vendin se ku ka filluar ditën dhe po relaksohet.

Aty shihet një vend relaksues ku edhe mund të pushojë në këtë ditë të nxehtë vere.


Ndryshe, Lotina muaj më parë u fol se është në lidhje me djalin e presidentit Hashim Thaçi, Endritin por ajo me një postim i kishte mohuar të gjitha duke thënë se nuk jam e dashura e askujt.

Endriti dhe Lotina, siç duket për shkak të thashethemeve e kanë larguar njeri-tjetrin edhe nga rrjete sociale.

MUND TË JU PËLQEJNË