Tashmë po dihet se estrada nuk e ka fare problem që t’ia thotë vallëzimit me cilëndo muzikë që ta dëgjojnë.

Me shumë këngë i pamë estradën duke e kallur vendin dhe bashkuar çdo herë valles, dhe asnjëherë nuk u panë ulur në dasmën  e këngëtares së afirmuar Remzies. Pra patë çfarë nuk patë e dëgjuat çfarë nuk dëgjuat, shkruan Kosovarja.

Por, këtë vallëzim magjik nga motër e vëlla sigurt që ia ka ikur.

Janë këta Milot dhe Edona Llalloshi, të cilët krahë me krahë, luajnë shotën tamam si dy valltarë të përkryer dhe shumë të lumtur.

Shikojeni, vëlla e motër se si po shkëlqejnë dhe po mbizotërojnë me vallëzimin e tyre. /Kosovarja/

Milot dhe Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Lundi 8 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË