Shyhretja e Lerta janë shembull për raportin që kanë.

Ato gjithmonë cilësohen si vjehërr e reje më të mira në estradë, si në pamjen fizike ashtu edhe për raportin që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë dashuri që kanë për njëra tjetrën nuk hezitojnë ta shprehin edhe në rrjete sociale, me shkrimet dhe komentet e veçanta.

Edhe pse këngëtarja e njohur është më pak aktive me imazhe që poston, sa herë që lëshon ndonjë foto merr lavdata të shumta nga të gjithë ndjekësit.Por, ajo që veçohet është komenti i rejës së saj e cila e konsideron Shyhrtën si më e forta.

Me këtë vlerësim të Leartës pa dyshim që janë dakord të gjithë njerëzit tjerë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË