Ajo po e dëshmon që nëse dëshiron një trup të bukur duhet t’i nënshtrohesh punës.

Britney Spears ndau në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’ një video teksa po bënte ushtrime në palestër.

Derisa u shfaq pa grim, 37 vjeçarja kërkoj falje për dukjen e saj, “ Më falni për dukej pa grim dhe vrapimin e shpjet”, tha ajo.

Ndërsa përveç ushtrimeve në palestër, ylli i pop muzikës tregoj edhe sekretin e ushqimit.

“Në rregull, unë sapo kam humbur 4 kilogram të cilat dëshiroja t’i humbja, por unë ushqena me fruta për t’a ruajtur fizikun”, vazhdoj ajo tutje këngëtarja.

Ndryshe, këngëtarja është nënë e dy fëmijëve./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË