Halil Hamzaj, bashkëshorti i këngëtares së njohur Remzie Osmani sot feston ditëlindjen e tij.

Me të filluar dita, ai ka marrë urime të përzemërta e të këndshme nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Kurse, sa i përket familjes së ngushtë, ishte Remzia e para e cila e uroi me pak fjalë, ndërsa këtë herë është vajza e tij Riola e cila ia thotë urimit poashtu me pak fjalë:

“Urime ditëlindjen Babi”, urim ky që u përcjell me një fotografi mjaft të ëmbël të Halilit dhe Riolës, atëherë kur e ëmbla Riola ishte ende e vogël. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË