Janë tri personazhe, tri figura shumë të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar.

Është fjala për këngëtarin e mirënjohur Medën dhe bashkëshorten e tij Lulen, si dhe moderatorin e njohur Labinot Gashin, shkruan Kosovarja.

Që të tre janë të sferave të ndryshme, mirëpo kur vjen puna për ndonjë pjesëmarrje të bëhen bashkë, i gjejmë të bashkuar dhe pranë njëri tjetrit.

Rrallë herë që i bashkon ndonjë punë e përbashkët, mirëpo duke u nisur nga fakti që janë miq shumë të mirë, rrallë herë që i shohim të pandashëm.

Si gjithmonë edhe këtë herë i pamë duke pozuar e në shoqërinë e njëri tjetrit.

Kaq të bukur, të veçantë dhë të dalluar moti nuk i kishim parë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË