Njerëzit fajësojnë mjedisin e tyre. Por është vetëm një njeri për tu fajësuar dhe vetëm një, ata vetë.

Natyra shpesh di të tregojë edhe anën e saj të egër, dhe sa herë e ka treguar atë, na ka befasuar të gjithëve me ashpërsinë e saj, përcjell lajmi.net.

Në videon që do të shihni më poshtë, ju do të mbeteni të habitur me fuqinë e jashtëzakonshme të nënës natyrë.

Që nga fluturimi i gjësendeve të ndryshme, rrëzimi i lisave, shembja e çative, fluturimi i njerëzve, shembja e vinçeve e shumë gjëra të tjera që natyra mund ti shkatërrojë në minut.

Për më shumë shikojeni videon.

Super Typhoon Mangkhut lands in Guangdong, south China

?There is a saying that when mother nature is angry, we'd better look back at what we did ?Credit: Newsflare

Gepostet von NTD Television am Sonntag, 30. September 2018

MUND TË JU PËLQEJNË