Që pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi është shndërruar në ikonën më të përfolur të shoëbizit kosovar.

E natyrisht kur bëhet fjalë për ngjarje të tilla, pra ndarje të figurave publike çojnë pluhur të madh te publiku, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, përpos Robertit që e pranoi publikisht Nora nuk ka thënë diçka më shumë. Ajo thjesht ka zgjedhur të mos flasë asgjë e të jetojë e qetë në vazhdën e jetës së tanishme.

Jo pak herë, Nora ka fituar vëmendje aq të madhe duke u përfolur aq shumë sa për veshjen, sa për shëtitjet, sa për lidhjen me një avokat, thuajse për çdo detaj të jetës së saj.

Së fundi, e ftuar inaugurimin e stadiumit më të ri në Shqipëri, Nora dukej shumë in.

Imazhet e saj nuk shpëtuan pa u komentuar si zakonisht duke e komplimentuar për dukjen.

Por, aq sa Nora vëmendje mori edhe nëna e saj, ku duken sikur të jenë motra dhe jo nënë e bijë.

A ka më mirë se të jetë kështu?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË