Nora Istrefi është nga ato femrat më produktive, që për vite të tëra publikut i dhuruar këngë, hite dhe bashkëpunime me artistë të ndryshëm, shkruan Kosovarja.

Nora vazhdon të ketë të njëjtin impakt në publik edhe pas shumë vitesh karrierë, që secilën ditë e më shumë doza e suksesit të saj është në rritje e sipër, shkruan Kosovarja.

Ngado qe shkon dhuron spektakël e këtë dukuri po e reflekton edhe përmes rrjeteve sociale, me prezantimet dhe paraqitjet e saj.

Nora përvrç që shquhet për një bukuri të pakrasueshme, linjat e saj asnjëherë nuk mbetin në hije, pasi gjithmonë i ka në top formë.

E, meqë jemi më sezonën më të nxehtë, Nora asesi nuk po mundet të iu rezistojë temperaturave të larta, dhe po vjen secilën herë më joshëse dhe e zjarrtë.

Sa në fotografinë e fundit nuk ngjan fare si një femër shqiptare, por në ndonjë yll të Holliwoodi, me linjat perfekte dhe me bukurinë e rrallë që ka. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË