Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar që të tregojë format e saj.

Kështu ajo ka bërë edhe gjatë ditës së sotme ku ka treguar format me një paraqitje joshëse.

Fotoja është bërë nga fotografi shqiptar, Jungjin Kurti derisa bukuroshja shqiptare ka të veshur një fustan ngjyrë kremi.

Ajo po ashtu ka postuar edhe në një fustan ngjyrë të kaltër të çelur.

Ndryshe, Oriola ditë më parë kishte bërë edhe një fotosesion në Venedik dhe në Zvicër, ndërkaq mandej ajo kishte vazhduar pak pushime në brigjet e bukura të Vlorës. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË