Me të shpejtë u prezantua tek audienca dhe menjëherë mori epitetin e më të ndjekurës.

Bëhet fjalë për rejën e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, emri i së cilës dita ditës po mediatizohet dhe po përmendet nga secili njeri, shkruan Kosovarja.

Ndonëse e pabesueshme, por që vërtetë Erza na doli reja më e përfolur dhe më e komentuar në listën e nuseve të estradës.

Për të tani flitet shumëçka, kjo pasi që përveç që është reja e artistes më të madhe në vend, ajo ka edhe një bukuri të papërshkruar dhe të rrallë.

Këtë e dëshmojnë fotografitë e postimet e shumta që bën, aq sa edhe ky shikim në këtë imazh, që me t’ia hedhur sytë të turbullohet mendja nga tërheqësia e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË