Samanta Karavella, është ndër artistet më joshëse ne estradë që ngjall mjaft interes.

Është ajo e cila me qindra herë ka dëshmuar veten me projeket e saj të cilat janë kthyer në hite të padiskutueshme, shkruan Kosovarja.

Merr vëmendje me çfarëdo që paraqitet duke përfshirë këngët, interpretimet, lukset e pafundme, por më së shumti me pamjen e saj.

Përeç këngëve të dëgjueshme që i sjell frymës së muzikës, ajo vjen shpesh edhe me fotosesione mjaft të bukura duke u vënë re nga një mori fansash që tashmë me vite i ka.

Ndonëse e bukur, sensuale, dhe me linjat më perfekte në estradë, ka raste që e tepron duke dalë edhe nga vetja.

Si mos të del përderisa gjoksi i saj ka marrë malin nga zhveshja dhe ekspozimi i saj. I ka vetëm për vete apo për tërë botën.

Hë, publik i dashur, çfarë mendoni ju? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË