Në vitin 2017, pjesë e spektkalit “Your face sounds familiar” mori pjesë dhe këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, shkruan GazetaBlic.

E në mesin e shumë numrave të realizuar ishte dhe imitimi që ai i bëri kolegut të tij këngëtar, Sinan Hoxhës.Me një pamje si të Sinanit, Shpati realizoi në mënyrë perfekte një kolazh këngësh të tij.

Por, ajo që ndezi publikun ishte kur ai këndoi këngën “Alo Alo Ambulanca” (min 3:55)

MUND TË JU PËLQEJNË