Është nga fytyrat publike që përflitet shpesh.

Qëndresa dhe bashkëshorti i saj, moderatori i njohur Labi janë ndër çiftet qe komentohen vazhdimisht, shkruan “Kosovarja”.

Ata u bënë kryetemë e mediave rozë sidomos pas dasmës së tyre, e tash pasi janë bërë edhe prindër, komentohen për paraqitjet e tyre si familje e kompletuar.

Por ajo qe merr vëmendje të madhe është Qëndresa me paraqitjet e saj plotë elegancë.

Qëndresa ka një stil të veçantë dhe çdoherë befason me veshjet e grimin perfekt, kur dihet se me profesion është grimere.

Por së fundi ajo vjen ndryshe, me një imazh ku duket e thelluar në mendime dhe me një disponim jo të mirë. Çka e gjeti kështu?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË