Familja Fejzullahu po shijojnë ditët e nxehta të qershorit në njërin prej resorteve të Turqisë.

Se po kalojnë mirë në ambientet mahnitëse e luksoze, as që vihet në diskutim, , shkruan “Kosovarja”.

Nga atje Ermali dhe Ariana po ndajnë imazhe të bukura për publikun.

Vëmendja e ndjekësve sigurisht çdoherë fokusohet te Ariana, ajo që me stilin dhe elegancën e saj ka arritur të mbledh pas vetës një numër të madh ndjekësisht.

Derisa shpesh shfaqet e buzëqeshur dhe e lumtur, sot Ariana ka zhgënjyer me pamjen.

Mbase i nxehti dhe shtatëzënia kanë ndikuar që ajo të shfaqet e lodhur dhe disi e mërzitur.

Megjithatë ajo mbetet njëra nga femrat që publiku e do dhe admiron shumë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË