Mimoza Shkodra është ndër këngëtaret më të popullarizuara në shoëbiz që ka arritur të mbledhë afër vetes me qindra adhurues.

Këngë, hite, bashkëpunime të shumta kanë rrjedhur nga artistja, që gjë e kanë ngritur ende më shumë në karrierën e saj, shkruan Kosovarja.

Mimoza Shkodra krahas karrierës gjithmonë është dalluar për stilin e veçantë, që gjithmonë ia del të duket e bukur dhe e mahnitshme.

Gjithashtu, ajo shquhet edhe për paraqitjet e saj ekstravagante, që çfarëdo që vesh dhe zgjedh për tu prezantuar i ka hije dhe shkëlqen në gjithçka.

Por, me atë që më shumti karakterizohet është buzëqeshja e saj, sepse gjithmonë vjen e tillë, duke përcjellë gjithnjë pozitivitet dhe energji tek të gjithë.

E, këtë herë duket se me të diçka nuk është në rregull, pasi erdhi tejet serioze dhe me një qëndrim jo të zakonshëm.

A do të thotë kjo që dikush e ka mërzitur, apo çka është puna me të? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË