Dea Ademi është e reja që ka ndërruar jetë sot.

Dea, ishte e njohur si makeup artiste dhe gjithashtu si një vajzë shumë e bukur, shkruan “Kosovarja”.

 

Nuk dihet ende asgjë rreth kësaj humbje të pa pritur që ka lënë në pikëllim të thellë familjen, miqtë dhe të gjithë ata që e kanë njohur të renë.

Dea, e ka lënë thellësisht të mërzitur edhe miken e saj, modelen Gjelbrona Gashi, e cila ka bërë një postim ku njofton për humbjen e përgjithmonshme të shoqes së saj.

Ngushëllime! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË