Në Dubai po mbahet gara e njohur e modës, “Arab Fashion Week”.

Atje po merr pjesë edhe një bukuroshe nga Kosova.

Bëhet fjalë për modelen, Ziza Pajaziti.

Tejet seksi dhe mjaft e ëmbël, Ziza ka publikuar pamjet e para nga ajo ngjarje. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË