Këngëtarja e famshme Nora Istrefi kohëve të fundit ka qenë ndër artistet më të përfolura të mediave rozë.

Ndarja me bashkëshortin Robert Berisha, ishte lajm që publiku nuk e priste, duke ditur raportin e shkëlqyer që ata gjithmonë kanë shfaqur, shkruan “Kosovarja”.

Ata kurrë nuk folën, duke mos dhënë detaje për ndarjen, e që rriten thashethemet e njerëzve.

Megjithatë si Nora ashtu edhe Roberti po jetojnë jetën siç po duan, duke mos çarë kokën për të tjerët. Nuk po iu mungojnë storiet e ndryshme ë rrjetet sociale.

Së fundi ata ngjallën dyshime mbi raportin e tyre pasi u panë në pushime në Bullgari. Nora u shoqërua nga Roberti, vajza e saj Renne dhe motra Era Istrefi.

E duket se këngëtarja u kthy në Prishtinë, pasi shihet me dizajnerin e njohur Valdrin Sahiti.

Ajo ka publikuar një video duke xhiruar herë vetën e herë Valdrinin të cilin e quan zemër./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË