Nuk ka shumë ditë që Big Mama solli këngën e përpunuar të Bertan Asllanit “Akoma të du”, këngë e cila menjëherë gjeti pëlqim te publiku.

Këngëtarja dhe moderatorja rangohet në listën e personave të suksesshëm në të dyja sferat që ju takon, shkruan “Kosovarja”.

Për sa i përket jetës private kohët e fundit thuhet se këngëtarja është në lidhje me aktorin e njohur turk, ani pse ndonjë deklaratë nga ajo nuk kemi ende.

Dikur Big Mama hyne në listen e femrave që komentohej për kilogramët e saj të tepërt, por tani jo më.

Secilën ditë po befason me pamjen, ashtu sikur se edhe sot.

Por, kush i tha Bigut të pozojë e të vishet kështu kaq bukur saqë të na i marr mendët./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË